Palavahof

Kontakty

Neváhejte a kontaktujte nás. Nebo nám jen zanechte zprávu a my se co nejdříve ozveme zpět.

+420 732 535 739

Pro rychlý kontakt využijte telefon. Jsme vám k dispozici denně, včetně víkendů.

palavahof@gmail.com

Na emaily reagujeme co nejdříve, odpovídáme nejpozději následující pracovní den.

Palavahof

Perná 227, 691 86 Perná. Jsme jen 7 km od Mikulova, v CHKO PÁLAVA ☀️

Palavahof

KDO JSME

Palavahof v Perné
Alžběta Karlová

Široký úsměv, otevřené srdce – to jsem já. Mé životní heslo? „Nikdy se nevzdávej“.

Po studiu na vysoké škole jsem začala pracovat v bance a úspěšně budovala svou kariéru až do chvíle, než jsem poznala svého Honzu. Úplně mi změnil život a vše mělo rázem jiný směr. Po letech vztahu na dálku jsem odcestovala za svou láskou do Tyrolských Alp. Místa rozlehlých vinic, rozvinutého cestovního ruchu a hlavně nádherné přírody.

Po dlouhém hledání práce mé kroky ze světa financí vedly do oblasti hotelnictví. Jak těžký to byl začátek? To si umí představit asi jen ten, kdo si to sám vyzkoušel. Znalost německého jazyka, to byl velký problém. Mimo: „GUTEN TAG“ jsem neuměla říct vůbec nic. Bylo pro mě opravdu psychicky náročné nerozumět tomu jazyku, neumět si říct, co potřebuji, a především nemít povědomí o práci, kterou vykonávám. Byla to ta největší výzva. Změnit to! 

Začala jsem se učit německý jazyk, pomalými krůčky šla kupředu a každý den byl najednou jednodušší. Říkáte si, že práce obsluhy je jednoduchá? Rozbité talíře, sklenice a vylitá láhev červeného vína přímo do rozkroku hosta – to byly momenty, kdy jsem chtěla prostě a jednoduše zmizet!

Dnes jsou to však úsměvné historky, které  vyprávím svým přátelům. Až v Alpách jsem zjistila, že mě práce s lidmi a pro lidi baví a naplňuje a… tak se zrodil náš společný sen „PALAVAHOF“.

Jan Karel

O poznání něčeho nového jsem snil již ve školních lavicích. Netrvalo dlouho a po ukončení hotelové školy mé kroky směřovaly za hranice ČR.

 Odhodlán pro vše nové jsem se vydal na svou cestu napříč Evropou objevovat vše, co bylo spjato s gastronomií a kulinářstvím.

Po osmiletém hledání jsem našel to pravé místo –  Jižní Tyrolsko. Oáza harmonie a různorodosti. 

Příroda vždy byla součástí mého života. Prolíná se v celé své hloubce do všeho, co dělám. Vždy je to o hledaní souznění… kdy se vaše energie propojí. Každý produkt přírody je pro mě jako drahokam.

Z malého neposedného chlapce přešla energie v neustálou aktivitu jakéhokoliv druhu. A pak to přišlo, poznal jsem Kitesurfing

Již při prvním pohledu jsem byl naprosto pohlcen… svoboda a pocity štěstí, to je magie tohoto sportu, který se stal součástí mého života. 

Se svou láskou Alžbětou jsem se vydal na společnou cestu za poznáním. 

Energie, jako když se setkají dva blesky, nás táhne ke společnému cíli, a tím se stal PALAVAHOF… požitek a pohostinnost, to jsou slova, která máme v srdci.

Těšíme se na vaši návštěvu